عکس ماشین AKS MASHIN

مرجع عکس و مطالب ماشین . عکس ماشین اسپرت . ماشین جدید . خودرو . اتومبیل

Maserati GranTurismo MC Stradale

Maserati GranTurismo MC Stradale

جدید Maserati GranTurismo MC Stradale می شود که سریعترین، سبکترین و قوی ترین خودرو در محدوده Maserati که آن را در فروش در سه ماهه اول سال 2011 می رود. الهام توسط Trofeo GranTurismo MC و برنده مسابقه GT4 مدل تبادل نظر، Maserati GranTurismo MC Stradale قدرت بیشتر، وزن کمتر، تیغ تیز دست زدن و سرعت بالا از بیش از 300 کیلومتر / ساعت را داشته باشد.

Maserati GranTurismo MC Stradale پاسخ به تقاضا برای GranTurismo که می تواند نیازهای رانندگی در جاده با خواسته های مسابقه رانندگی تعادل و آن را دارای دست زدن و درس مربوط به مبحی حرکت گازا و وا از سه برنامه مسابقه Maserati است. مربوط به مبحی حرکت گازا و وا پایین نیروی بدون تولید کشیدن بیشتر مربوط به مبحی حرکت گازا و وا آن را به تولید، آن را به تولید قدرت بیشتر و بدون استفاده از سوخت بیشتر و بدون به خطر انداختن به شدت تحسین GranTurismo S کیفیت سواری چالاک تر است.

با 330kW (450 اسب بخار)، Maserati GranTurismo MC Stradale تولید قدرت بیشتر از موتور 4.7 لیتری V8 (7 کیلو وات، 10hp) از GranTurismo S، در حالی که 510Nm گشتاور بهبود 20Nm بیشتر است. میراث مسابقه تربیت آن است کاهش وزن 110kg از GranTurismo S، تا 1770kg برجسته شده است. آینه Maserati در مزایای مسابقه حفظ 48 مطلوب وزن: 52 توزیع، حصول اطمینان از دست زدن به متوازن و حتی تایر می پوشند.

Maserati GranTurismo MC Stradale با استفاده از الکترونیک پیشرفته برای کاهش بار تغییر چرخ دنده از به روز رسانی MC نژاد شیفت گیربکس گیربکس الکترو actuated تنها 60 میلی ثانیه است. این همه کمک می کند تا به اسلش 0-100km در / ساعت حداکثر سرعت دویدن، که Maserati GranTurismo MC Stradale را پوشش می دهد را فقط در 4.6 ثانیه است.


Maserati GranTurismo MC Stradale نیز Maserati اولین بار در تاریخ به یک حالت مسابقه اختصاص داده شده در کنار به روز رسانی خودکار و حالت های ورزشی در طرح داشبورد آن ساده است.
با برداشتن صندلی های عقب، Maserati GranTurismo MC Stradale دو صندلی Maserati از MC12 می شود. GranTurismo MC Stradale در همچنین از جدید Brembo ترمزهای کربن سرامیک، لاستیک Pirelli سفارشی توسعه، طرح تعلیق منحصر به فرد و سفت و محکم، سبک وزن، صندلی های فیبر کربن نژاد بهره مند شده است.
فشار برای Maserati GranTurismo MC Stradale، آمد از مشتریان موجود Maserati که می خواستند راه قانونی فوق العاده ماشین اسپورت که نگاه و احساس مانند GT4 و اتومبیل های مسابقه Trofeo. Maserati GranTurismo MC Stradale نیز فراهم می کند، آخرین گام در مسیر به خوبی پیموده بین برنامه های مسابقه Maserati و تولید آن اتومبیل و جاده و، اغلب، دوباره. در 1990s، ماشین مسابقه جام Ghibli باز به هنگام تولد به جام Ghibli و یک دهه بعد GranSport Trofeo تولد به پیروزی MC GranSport، داد. در اوج اخیر Maserati جاده داستان نژاد، برنده FIA GT-MC12 به طور مستقیم از Stradale MC12 توسعه داده شد.
با طراحی بدنه منحصر به فرد است که در اطراف اساس الزامات آهنگ، Maserati GranTurismo MC Stradale به شدت از خودرو خود را stablemates مسابقه، Maserati GranTurismo MC، هر دو در Trofeo و GT4 تنظیمات اقتباس شده است. این شکاف جبهه ای جدید، سپر، کلاه سر گذاشتن، پانل های گارد جلو، آستانه، اگزوز و حتی سپر عقب جدید. برای تأکید بر طبیعت سخت تر لبه Maserati GranTurismo MC Stradale، Maserati ارائه می دهد حتی ماشین با قفس رول اختیاری و چهار نقطه مهار مسابقه.
آن را نیز طراحی شده بود تا به راحتی رانندگی، پس از آن حفظ همه سوار، دست زدن به ثبات و مزایای ذاتی فاصله بین محور جلو و محور عقب اتومبیل بر حسب اینچ طولانی S GranTurismo. این سرعت به یک ماشین راه قانونی مسابقه، با این حال از آن است که دست زدن به مترقی در نظر گرفته شود بسیار قابل استفاده فوق العاده ورزش خودرو.
در این پیکربندی، Maserati GranTurismo MC Stradale فروش در فوریه 2011 در تمام بازار های بزرگ، با استثنا از ایالات متحده آمریکا، کانادا و کره.

                                           گالری عکس مازاراتی             نظر یادت نره....


+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۹۱/۰۱/۲۸ساعت 18:34  توسط رامتین  |